Відбудеться зустріч з лікарем Комаровським з нагоди Українського тижня імунізації [ВІДЕО]

Опубліковано: 05.04.2017

В перший день Європейського тижня імунізації, 24 квітня, в Києві відбудеться зустріч для батьків з відомим лікарем Євгеном Комаровським. Зустріч приурочена до Українського тижня імунізації.

Поки батьки спілкуватимуться з улюбленим лікарем про вакцинацію, для дітей будуть організовані цікаві активності.

Зустріч з лікарем Комаровським проходитиме 24 квітня з 10.00 до 14.00 за адресою: м.Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК Олімпійський, Олімпійський дворик.

Детальніше про те, як отримати запрошення на захід, дізнайтеся на сторінці заходу у Facebook за посиланням.

Відео: Євген Комаровський запрошує батьків на зустріч в Києві 

Як відомо, рівень вакцинації дітей в Україні залишається далеким від рекомендованого ВООЗ 95%. Україна має найнижчі показники охоплення щепленнями серед усіх європейських країн та одні з найнижчих в світі. Низький рівень імунізації в Україні призводить до високих ризиків поширення інфекційних захворювань та створює критичну загрозу для загального стану здоров’я населення країни.

Головна мета ініціативи «Український тиждень імунізації» – привернути увагу населення до цієї теми та інформувати про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

Ініціатор проведення Українського тижня імунізації – ГО «Батьки за вакцинацію». Партнери ініціативи: Ротарі в Україні, Всесвітня організація охорони здоров’я, Міністерство охорони здоров’я України, ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», ГО «Українська Академія Педіатрії», БФ «Пацієнти України», сервіс пошуку лікаря Doc.ua, сервіс likarni.com, ГО «Просвіта», проект «Зростай малюк», ГО «Інфекційний контроль в Україні».