Стаття про поліомієліт здобула перемогу в конкурсі журналістських робіт «Ін’єкція словом»

Опубліковано: 24.01.2017

Названо імена переможців першого конкурсу журналістських робіт «Ін’єкція словом» на краще висвітлення теми охорони здоров’я. Церемонія нагородження відбулася днями в Києві.

У конкурсі взяли участь 213 робіт, які піднімають гострі для нашого суспільства проблеми в сфері охорони здоров’я. Зокрема, перемогу в номінації «Кращий матеріал в онлайн ЗМІ» здобула робота, присвячена темі поліомієліту «Чи готова Україна переходити на оновлену вакцину проти поліомієліту?» (автор Аліна Швидко, Київ, Радіо Свобода).

За підсумками голосування членів журі переможцями конкурсу в інших номінаціях стали:

  • Юлія Самаєва, Київ (Дзеркало Тижня, робота «Ефект ноцебо») в номінації Кращий матеріал в друкованому виданні;
  • Ірина Заславець, Київ (СТБ, спецпроект «Серцева недостатність») в номінації Кращий відеоматеріал;
  • Олександр Лясковський, Дніпро (Інформаційна Агенція «Наш район», робота «Лечиться даром – даром лечиться?») в номінації Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: матеріали Друкований та онлайн ЗМІ;
  • Олена Гречко, Дніпро (ПрАТ ТСД “34 телеканал”, робота “Онкохворі залишаться без державного фінансування») в номінації Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: ТБ або радіо;
  • Ольга Юдіна, Дніпро (БюроUA.Днепр, «Золоте здоров’я: корупційні схеми часів Януковича до сих пір діють у сфері охорони здоров’я на Дніпропетровщині») в номінації Краще журналістське Розслідування.

«Ми щодня бачимо, як журналісти своїми статтями та сюжетами допомагають реформувати медицину, долати корупцію чи рятувати життя пацієнтів», – наголосила під час церемонії нагородження Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ «Пацієнти України» та голова журі конкурсу.

Вітаємо журналістів з заслуженою перемогою в конкурсі!

Джерело