Ротарі Інтернешнл приєдналися до Всесвітнього тижня імунізації

Опубліковано: 27.04.2017

Президент Ротарі Інтернешнл Джон Джерм звернувся з закликом до ротарійців з нагоди Всесвітнього тижня імунізації. Вакцини працюють – доказом є кампанія з ліквідації поліомієліту.

Завдання ротарійців – підвищувати рівень обізнаності людей щодо важливості вакцинації. Запобігаючи хворобам, Ротарі дійсно служить людству, сьогодні та впродовж наступних поколінь.

Дорогі друзі Ротарійці!

Ознайомившись з останніми звітами щодо членства за рік, я з задоволенням бачу певне обнадійливе зростання членства в усьому світі. Ви повинні пишатися своєю старанною роботою і тим позитивним ефектом, який вона мала на збільшення числа наших членів. Проте я хочу попередити вас, що саме в цю пору року клуби мають почати оновлювати списки своїх членів і припинити членство тих, хто, як очікується, не заплатять свої регулярні внески 1 липня. Ці припинення членства призведуть до зменшення кількості наших членів на кінець року.

Як губернатори округів, ви можете пом’якшити цю втрату, забезпечуючи умови, коли всі ініціативи щодо бажання стати членами Ротарі доручаються клубам вашого дистрикту для подальшої роботи з кандидатами. У 2016-17, ми отримали більше 12000 запитів членства в усьому світі через сторінку Приєднатися до Ротарі. 22% з них були направлені в клуби, а з них 15% призвели до появи нових членів. З вашою допомогою, ми можемо збільшити цю цифру, і потужно закінчити рік.

Я також хочу надати вам оновлену інформацію про наш проект Центральний Ротарі Клуб (Rotary Club Central). У липні наша нова і удосконалена платформа стане доступною для використання. Я впевнений, що Rotary Club Central буде відповідати вашим потребам, маючи новий, сучасний дизайн, швидкий і зручний для користувачів. Про це оновлення ви можете більше дізнатися тут.

Цього місяця, з 24 по 30 квітня, ми приєднуємося до ВООЗ, ЮНІСЕФ та Центрів США з контролю та профілактики захворювань в проведенні Всесвітнього тижня імунізації заради підвищення інформованості про неймовірний вплив вакцин на охорону здоров’я в світі. Тема цього року – «Вакцини працюють» – і це дійсно так. Доказом є наша кампанія з ліквідації поліомієліту. Тридцять років тому за оцінками налічувалося 350000 випадків захворювання на поліомієліт в рік по всьому світу. В 2016 році були зареєстровані тільки 37 випадків поліомієліту. Станом на 19 квітня, їх було тільки п’ять. Всі інші випадки, і параліч, і смерті, які вони могли б  принести, були попереджені завдяки широкому використанню безпечної, надійної і недорогої вакцини.

У мінливому світі вакцини пропонують щось чудове: спосіб захистити наших дітей протягом усього їхнього життя. Працюючи разом задля захисту всіх дітей від поліомієліту та інших захворювань, які можливо попередити, Ротарі дійсно Служить Людству – тепер і для майбутніх поколінь.

З повагою,

Джон Ф. Герм

Президент Ротарі Інтернешнл 2016-17

Нагадаємо, в 2017 році за ініціативою ГО “Батьки за вакцинацію” при підтримці Ротарі в Україні вперше відзначається Український тиждень імунізації.

Представники Ротарі в Україні та ГО “Батьки за вакцинацію” відкривають Український тиждень імунізації, м.Київ, 24.04.2017 року.

Голова Національного комітету Поліо Плюс в Україні Сергій Завадський бере участь у прес-конференції “Як досягти європейського рівня імунізації”, 24.04.2017 року.