Електронна версія довідника з вакцинації

Опубліковано: 07.11.2016
довідник з вакцинації

Влітку 2016 року за ініціативою ГО «Батьки за вакцинацію» та за підтримки Ротарі в Україні та небайдужих громадян світ побачив довідник «Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію».

Основою довідника стали напрацювання, знання та досвід Головного дитячого імунолога м.Києва, доцента кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, кандидата медичних наук Федора Лапія.

За декілька місяців майже 5-тисячний наклад довідника був безкоштовно поширений серед лікарів та батьків з усіх куточків України. Щодня ГО «Батьки за вакцинацію» та Ротарі в Україні отримують слова подяки за те, що ця книга допомагає батькам дізнатися більше про щеплення, а лікарям – надати відповіді на всі непрості запитання батьків.

nikopol2

м.Нікополь

zaporizzya-cpm3

м.Запоріжжя

tsentr-materi-ta-dytyny-vinnytsya

м.Вінниця

20161029_125709

Розповсюдження довідників серед лікарів-учасників педіатричного семінару у Києві

photo2

Презентація довідника для лікарів-педіатрів м.Києва

Наразі бажаючих отримати довідник з вакцинації набагато більше, ніж наявних примірників. Але батьки та лікарі мають змогу отримати достовірну й професійну інформацію в Інтернеті, прочитавши електронну версію довідника.

Електронна версія довідника з вакцинації: